Hakkımızda

PARS NAKLİYAT

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti olduğunda şehir içi veya şehirler arası kalite standartlarının çok üzerinden bir nakliye hizmeti sunabilen firmamız; sektörde lider en iyi marka konumuna erişmeyi başarmıştır. Hem İstanbul’da hem de İstanbulun çevre ilçelerine , gerekse Türkiye’nin diğer illerine profesyonel şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini sunabilme yeteneğine sahiptir. Yüzde %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz.

Şehir içinde veya şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini mükemmel ötesinde kalitede sunabilen firmamız; en son teknolojik ekipmanlara sahiptir. Sadece bu kadarla sınırlımıyız? Elbette Hayır diyoruz! İstanbul da Eşya depolama hizmetleri ve asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerini de başarılı ve profesyonel bir şekilde sunmaktayız.

Asansörlü ev nakliyesi hizmetlerini profesyonel bir anlayışla sunabilen firmamız; hizmet yelpazesini hergün geliştirmektedir.Sigortalı ev taşımacılık alanında da bir nakliye firmasından beklediğiniz tüm özellikler mevcuttur. Yenilikçi ve değer katan bir anlayışa sahip olan park evden eve nakliyat firmamız 7 / 24 saat kesintisiz bir ev taşıma hizmeti sizlere sunmaktadır.